7colors

od projektu do druku

    • Contrast
    • Layout
    • Font

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Z nami przestaną być problemem redakcja i korekta, skład i przygotowanie do druku czy też ISBN. Pomożemy Ci zostać wydawcą Twojego dzieła, nawet jeśli jeszcze nawet nie wiesz jak się do tego zabrać?

Przeprowadzimy Cię przez proces wydawniczy, dostosowując się do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Nie musisz mieć żadnej wiedzy poligraficznej, aby wydać w formie drukowanej swoje wspomnienia, pamiętniki, wiersze, opowiadania itp., a następnie podzielić się ze swoimi bliskimi i znajomymi. Przygotujemy szczegółowy kosztorys i harmonogram prac, który później wspólni zrealizujemy.

Zaprojektujemy i przygotujemy do druku materiały reklamowe, zaproszenia, programy, materiały konferencyjne itp.

Wykonamy dokumentację fotograficzną imprez, spotkań, konferencji lub fotografie Twoich produktów do materiałów promocyjnych lub do sklepu internetowego.

Wykonamy skład i łamanie książek, czasopism, folderów, ulotek itp. według szczegółowych wytycznych technicznych przygotowanych przez Wydawcę, albo według dostarczonego wzoru (nie wymagamy szczegółowego opracowania technicznego materiału).

Opracujemy ilustracje – zdjęcia, rysunki, tabele, wzory itp., na potrzeby druku lub do publikacji internetowych. Wszystkie materiały dostosujemy do specyfikacji wybranej drukarni.

Współpracujemy z wieloma drukarniami – jeśli będzie taka potrzeba, to znajdziemy optymalną technikę druku i wykonawcę do planowanego nakładu, oczekiwanej jakości druku i oprawy, stopnia trudności druku itp., a także budżetu przewidzianego na publikację.

  • 1(current)
  • 2